O nás


SAPEKOR je stabilní česká společnost, která patří mezi stálice v oboru výroby bezúdržbových herních prvků z nerezové oceli. Naše dětská hřiště najdete nejen v ČR, ale také v mnoha zemích Evropy.

Osobní přístup a technická podpora

Našimi zákazníky jsou obce, města, školská zařízení, hotely, restaurace, stavební firmy ale také soukromé osoby. Ke všem našim klientům přistupujeme s maximální profesionalitou a snažíme se vyhovět veškerým jejich požadavkům. Samozřejmostí je osobní přístup, technická podpora a navrhnutí nejlepší varianty řešení, které jsme schopni doplnit názornou vizualizací.

Výroba a použité materiály

Při výrobě používáme prvotřídní materiály a veškerý proces je podroben důkladné kontrole. Našim cílem je poskytnout dětem příležitost hrát si po mnoho let na bezpečném dětském hřišti, které příznivě působí na rozvoj jejich fyzických dovedností a je důležité pro jejich správný duševní a sociální vývoj.

Naše herní prvky jsou vyrobeny výhradně z kombinace nerezové oceli a kvalitních plastových desek HDPE, které zpracováváme na vlastní CNC fréze.

Pryžovou dlažbu nabízíme ve tvaru desky, či puzzle a to v různých tloušťkách a barvách. Dlažba je dostupná ve variantě SBR nebo EPDM materiálu a dělí se dle oblasti využití.

Certifikáty a záruky

Veškeré naše výrobky jsou certifikovány dle ČSN EN 1176 a ČSN EN 1177. Vyznačují se vysokou kvalitou, dlouhou životností, minimálními nároky na údržbu, nadčasovým designem, jsou odolné vůči vandalismu a povětrnostním podmínkám. Všechny tyto parametry nám umožňují poskytnout až 10-ti letou záruku na naše výrobky.
Jako výrobce si plně uvědomujeme svou odpovědnost a v první řadě dbáme na bezpečnost dětí, které jsou naší hlavní inspirací.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Zkušenosti našich partnerů

Věc: Reference o realizaci zakázky – dodávka a montáž houpačky

Firma SAPEKOR s.r.o. svým celkovým profesionálním přístupem k realizaci zakázky prokázala svou plnou kvalifikaci pro akce tohoto druhu a pružně reagovala na potřeby objednatele. Zakázka byla vykonána ve velmi krátké lhůtě a ve velmi dobré kvalitě.

Celá akce proběhla ke spokojenosti objednatele, a proto jsme rozhodnuti s touto společností dále spolupracovat a tuto společnost doporučujeme.

S pozdravem,

Ing. Jindřich Feber,

starosta obce Albrechtice, Česká Republika

„Till now we are very satisfied with the cooperation with the company Sapekor s.r.o. We are business partners for some years now and we do not have any negative experiences, only good and very good ones. Their goods are high quality and our customers till now are all satisfied.The companys sales staff is friendly and fast responsive. We don’t have to worry for the transport because they take good care also for it. And they are fast! We are looking forward to cooperate with them also in the future!“

Mrs.Teja Erzetič,

sales department Eko igrala d.o.o. Eco play l.l.c., Slovenia

Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.