Herní prvky na dětská hřiště

Hledáte kvalitní, odolné, bezúdržbové a hlavně bezpečné herní prvky pro dětská hřiště ?

Kovové herní prvky pocházející z naší výrobní haly v Českém Těšíně. Vyznačují se především vysokou kvalitou, dlouhou životností, minimálními nároky na údržbu, nadčasovým designem a jednoduchou montáží.

Katalog herních prvků ke stažení:Dětské hřiště je ideálním místem pro aktivní zábavu dětí. Děti se na hřištích skvěle vydovádí, prověří a procvičí své fyzické zdatnosti a mohou dát prostor své fantazii.

Naše společnost je výrobcem herních prvků z nerezové oceli, jedná se tedy o velmi odolné a kvalitní prvky, které splňují normy platné pro soukromá i veřejná dětská hřiště. V naší nabídce nechybí žádný z oblíbených herních prvků – klouzačky, houpačky, prolézačky, lanové prvky, domečky, pískoviště a mnoho dalšího.

Výrobní řady

Herní řada SAPrimo obsahuje jak základní, tak i zcela originální herní prvky pro vybavení moderního dětského hřiště pro věkovou skupinu dětí od 3 do 14 let. Herní řada zahrnuje dětské domečky, domečky se skluzavkou, houpačky, prolézačky, pískoviště, lanové sestavy nebo také tolik oblíbená pružinová houpadla se zábavnými motivy.

Výrobní řada MINI, to jsou nově nabízená pružinová houpadla s motivy zvířátek. Při výrobě pružinových houpadel MINI jsme vybírali barevnou kombinaci tak, aby byly barvy co nejvěrněji zachovány a zároveň aby houpadla zapadala do celkového konceptu herních prvků SAPEKOR. Vybrat si můžete některé z našich domácích zvířátek, např. kravičku nebo slepičku, ovšem v nabídce máme i exotická zvířata, pořiďte si třeba samotného krále zvířat.

Herní prvky pro mladší děti představuje řada výrobků SAPEKOR s označením 2PLUS, která je určena, jak již název napovídá, dětem ve věku již od 2 let – s námi jednoduše vytvoříte originální dětské hřiště pro nejmenší děti. Herní prvky mají výšku pádu do 1m, jako dopadová plocha postačí trávník.

Herní prvky z řady CITY jsou v nabídce NOVINKOU. Hledáte-li originální prolézačky pro děti, prvky z řady CITY jsou tou správnou volbou.

Jaké materiály používáme na naše herní prvky?

Nerezová ocel

Konstrukce našich herních prvků jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena a nemůže docházet k tomu, že by se časem olupoval lak. Horní vrstva chromu díky přísunu kyslíku zajišťuje, že povrch zůstává neměnný. Z nerezové oceli je také spojovací materiál a závitové tyče lan a sítí.

HDPE plasty

Barevnost našich prvků zajišťují nadčasové HDPE desky (high-density polyethylene), které jsou barevně stálé a UV stabilní, nenasakují vodu a neodlamují se po vrstvách.

Lana a sítě

Používáme kvalitní lana o průměru 16mm. Každé lano se skládá z 6 točených ocelových pramenů, kde každý pramen je opatřen polyesterovou přízí, která je vysoce odolná proti otěru a je barevně stálá.

Údržba našich herních prvků na dětské hřiště

Údržba je velice jednoduchá a plně postačí, když je povrch herních prvků udržován bez nečistot – k tomu doporučujeme použití horké vody s mýdlem.

Záruky

Na nerezové konstrukce, poskytujeme exkluzivní záruku v délce 10 let. Nicméně životnost nerezového materiálu je zhruba 80 – 100 let. Na veškeré příslušenství se vztahuje záruka 2 roky.

Certifikáty

Naše prvky jsou certifikovány dle EN 1176–1:2008 renomovanou společností TÜV SÜD Czech.

Zakázková výroba

Hledáte originální herní prvky? Něco co nikde jinde nemají? Využijte našich služeb a nechte si zpracovat nabídku, projekt a zrealizovat hřiště s naší společností.

Pro školky, školy i obce můžeme vypracovat 3D náhledy, pomůžeme také s ideálním rozmístěním herních prvků s ohledem na dopadové plochy.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.