Herní prvky na dětská hřiště

Hledáte kvalitní, odolné, bezúdržbové a hlavně bezpečné herní prvky pro dětská hřiště ?

Odpovědí jsou naše herní prvky z kombinace nerezové oceli a HDPE plastů, které jsou synonymem nejvyšší možné kvality na trhu. Pokud se rozhodnete investovat do dětského hřiště, investujte do nadčasového výrobku, který Vám bude sloužit po mnoho let a s minimálními nároky na údržbu.

Katalog herních prvků ke stažení:Jaké materiály používáme na naše herní prvky?

Nerezová ocel

Konstrukce našich herních prvků jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena a nemůže docházet k tomu, že by se časem olupoval lak. Horní vrstva chromu díky přísunu kyslíku zajišťuje, že povrch zůstává neměnný. Z nerezové oceli je také spojovací materiál a závitové tyče lan a sítí.

HDPE plasty

Barevnost našich prvků zajišťují nadčasové HDPE desky (high-density polyethylene), které jsou barevně stálé a UV stabilní, nenasakují vodu a neodlamují se po vrstvách.

Lana a sítě

Používáme kvalitní lana o průměru 16mm. Každé lano se skládá z 6 točených ocelových pramenů, kde každý pramen je opatřen polyesterovou přízí, která je vysoce odolná proti otěru a je barevně stálá.

Údržba našich herních prvků na dětské hřiště

Údržba je velice jednoduchá a plně postačí, když je povrch herních prvků udržován bez nečistot – k tomu doporučujeme použití horké vody s mýdlem.

Záruky

Na nerezové konstrukce, poskytujeme exkluzivní záruku v délce 10 let. Nicméně životnost nerezového materiálu je zhruba 80 – 100 let. Na veškeré příslušenství se vztahuje záruka 2 roky.

Certifikáty

Naše prvky jsou certifikovány dle EN 1176–1:2008 renomovanou společností TÜV SÜD Czech.

Zakázková výroba

Hledáte originální herní prvky? Něco co nikde jinde nemají? Využijte našich služeb a nechte si zpracovat nabídku, projekt a zrealizovat hřiště s naší společností.

Pro školky, školy i obce můžeme vypracovat 3D náhledy, pomůžeme také s ideálním rozmístěním herních prvků s ohledem na dopadové plochy.

Dětské hřiště je ideálním místem pro aktivní zábavu dětí, které se na hřištích skvěle vydovádí, prověří a procvičí své fyzické zdatnosti a mohou dát prostor své fantazii a kreativitě.

Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.