Dětské pískoviště

Pískoviště patří k herním prvkům, které je možno umístit téměř kdekoliv a hrát si na něm mohou děti všech věkových kategorií. Hra s pískem stimuluje nejen rozvoj fantazie a kreativity, ale zdokonaluje i jemnou motoriku a podporuje vzájemnou spolupráci dětí. Pískoviště vyrábíme ve tvaru šestiúhelníku, klasického čtverce či originálního, uzavíratelného autíčka. Šestiúhelníková pískoviště lze v případě zájmu libovolně spojovat a vytvořit tak netradiční plochy. Plastové desky mohou děti využívat pro vyklápění báboviček.Věková skupina
Dopadová plocha

Výška pádu


Konstrukce dětského pískoviště je vyrobena z nerezi a HDPE plastů, naše pískoviště jsou trvanlivá a bezúdržbová, což je obrovská výhoda oproti klasickým pískovištím ze dřeva.

Sedátka je možné vyrobit ve tvaru kruhu, květiny, případně jiného tvaru dle požadavku zákazníka. Jsou z vysoce kvalitního plastu HDPE = celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, jelikož je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky.

K pískovištím je na vyžádání možno dodat také zakrývací plachtu.

Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.