Dětské hřiště na klíč – vyberte si SAPEKOR!


Plánujete výstavbu dětského hřiště? Náš tým odborníků je zde pro Vás!

Navrhneme a postavíme pro Vás dětské hřiště, které Vám bude sloužit po mnoho let. Kvalitní nerezové konstrukce doplněny o barevné HDPE plasty, ze kterých jsou naše herní prvky vyrobeny, jsou synonymem pro nejvyšší dostupnou kvalitu na trhu.

Proč si pro stavbu dětského hřiště vybrat SAPEKOR?

1. Letité zkušenosti a odbornost

Jsme profesionálové, kteří svou práci dělají srdcem a zodpovědně. Se stavbou dětských hřišť máme dlouholeté zkušenosti, dbáme na bezpečnost našich výrobků v souladu s legislativou a veškeré naše herní prvky splňují mezinárodní normu EN 1176–1:2008. Zároveň sledujeme aktuální trendy ve výstavbě dětských hřišť, rádi se odlišujeme a těší nás, když vymyslíme něco zcela nového, revolučního a neotřelého, přičemž inspirací jsou nám především děti.

Zkušenosti s výstavbou dětských hřišť
2. Bezplatná konzultace u zákazníka

Naši obchodní zástupci k Vám rádi přijedou v rámci celé České republiky. Vyslechnou Vaše představy a požadavky, odborně poradí a ochotně navrhnou nejlepší řešení dle Vašich prostorových a finančních možností.

Bezplatné konzultace
3. Kvalitní projekt a 3D vizualizace

Na základě Vašich požadavků bezplatně zpracujeme návrh projektu, který zahrnuje půdorys, 3D vizualizaci včetně dopadových ploch a cenovou kalkulaci, které se striktně držíme.

Bezplatné konzultace
4. Výroba přímo v naší firmě

Veškeré herní prvky a dopadové plochy z pryžové dlažby pochází z naší výrobní haly v Českém Těšíně. Máme tak pod kontrolou celý výrobní proces a pružně reagujeme na potřeby zákazníka. Přejete si atypický herní prvek? Náš tým Vám jej rád navrhne dle Vašich představ a požadavků.

Výroba v ČR
5. Doprava

Herní prvky k Vám dopravíme vlastními vozy, případně ve spolupráci se specializovanou přepravní společností.

Vlastní doprava
6. Montáž a stavební úpravy

Disponujeme odborně proškoleným montážním týmem, díky kterému budete mít záruku kvalitně odvedené práce. Vlastníme potřebné stavební stroje a zajistíme veškeré stavební úpravy spojené s výstavbou hřišť. Získáte tak jistotu, že Vaše hřiště splňuje bezpečnostní normy dané zákonem.

Montáž a stavební úpravy dětských hřišť
7. Předání hřiště

Jakmile je realizace hřiště dokončena, převezmete od nás hotové hřiště spolu s certifikáty ke každému hernímu prvku a kompletní dokumentací vč. záručního listu, prohlášení o shodě, pokynů k údržbě.

Certifikované dětšké hřiště
8. Servis a údržba hřišť

Tímto však naše práce nekončí. Nadále se o Vaše dětská hřiště postaráme. Ke všem našim herním prvkům nabízíme záruční a pozáruční servis. Díky skutečnosti, že jsme přímo výrobce, jsme schopni provést případné opravy ve velmi krátké době.


Dotace

Na výstavbu dětského hřiště se vztahuje množství dotačních titulů. I v tomto odvětví se orientujeme a rádi Vám poradíme, případně vyřídíme za Vás.

Servis dětských hřišť

Napište nám Ukaž referenceRychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.