Dětské hřiště na klíč – vyberte si SAPEKOR!


Plánujete výstavbu dětského hřiště a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás!

Navrhneme a postavíme pro Vás dětské hřiště, kde si budou chtít hrát i dospělí. Pro Vaše děti navrhneme bezpečný svět her a zábavy, který opravdu přežije i ty největší rošťáky, a o který se nebudete muset téměř starat.

Proč pro stavbu dětského hřiště vybrat SAPEKOR?

1. Dlouholeté zkušenosti a odbornost nic nenahradí!

Se stavbou dětských hřišť máme dlouholeté zkušenosti. Jsme odborníci, kteří svou práci dělají srdcem a neskončí dříve, než je klient dokonale spokojen. A ani v tuto chvíli naše tvrdá práce nekončí. Nadále nám totiž záleží, aby bylo dětské hřiště bezpečným přístavem pro Vaše děti! Proto jsme připraveni se o něj starat a udržovat ho, aby dlouhá léta sloužilo, jak má!

2. Důkladná příprava, důsledné naplánování a promyšlenost je totiž základ!

A my to umíme. Se vší úctou k Vám, naši milí zákazníci, víme, že ne každý jste odborníkem. Proto jsme tady my, abychom za Vás pohlídali veškerou legislativu, bezpečnostní normy a navrhli pozoruhodné dětské hřiště, ze kterého malí nezbedníci a ani jejich rodiče nebudou chtít nikdy odejít.

výstavba dětského hřiště
3. Kvalitní projekt a 3D vizualizace, aneb dopředu víte, jak bude dětské hřiště vypadat a kolik bude stát!

Na základě Vašich požadavků zpracujeme projektovou dokumentaci zahrnující půdorys a 3D vizualizaci. Vymyslíme jen takové dětské hřiště, které bude splňovat veškerá bezpečnostní kritéria a normy. Všechny naše herní prvky totiž splňují požadavky mezinárodní normy EN 1176–1:2008. Výstupní projekt bude zahrnovat design herních prvků, jejich rozmístění a cenovou kalkulaci, které se striktně držíme.

návrh dětského hřiště
dětská hřiště pro školky
3D vizualizace věžové sestavy
3D vizualizace věžové sestavy
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
3D vizualizace
4. Když to lze, proč nevyužít dotace?

Na výstavbu dětského hřiště se vztahuje spousta dotačních titulů, ale jak se v tom vyznat? Na co si dát pozor? V tomto se také orientujeme a zkušeně rádi poradíme, případně vyřídíme za Vás!

Pomůžeme Vám vyřídit dotace
5. Když jde o dětské hřiště, fantazii meze neklademe, rádi si hrajeme!

Jsme kreativní a neznáme slovo “nejde”. Rádi se odlišujeme a jsme pyšní, když vymyslíme něco zcela nového, revolučního a neotřelého. Přejete si atypický herní prvek? Proč ne! Hezky se usaďte, my dáme hlavy dohromady a už pomalu projektujeme :-)

6. Věděli jste, že jsme výrobcem unikátní pryžové dlažby?

Ano, dopadová plocha je nedílnou součástí dětského hřiště a my ji vyrábíme. Navrhli jsme ji tak, aby eliminovala nebezpečí úrazu způsobeného pádem. Zkrátka, když už dítko spadne, aby se mu nic nestalo. Navíc se snadno udržuje, dlouho vydrží a vybrat si můžete ze široké škály tvarů a barev.

Gumová dlažba SAPEKOR
7. Vyžaduje realizace dětského hřiště stavební úpravy? Postaráme se také o stavební práce. Vyznáme se v normách, proto budete mít jistotu, že je vše v souladu s platnou legislativou. Pokud si stavební práce zajistíte sami, herní prvky k Vám dopravíme ať už vlastními silami, případně pomocí nasmlouvaných dopravců.
výstavba dětského hřiště
8. Montáží a předáním to nekončí!

Nadále se o Vaše dětské hřiště postaráme. Zabýváme se také záručním a pozáručním servisem. Herní prvky vyrábíme v České republice, proto jsme schopni vše opravit rychleji než blesk! :-)Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.