Pružinová houpadla a houpačky

Pružinová houpadla, známá také jako pružinové houpačky či kolébačky, patří k nejčastěji používaným a dětmi velice oblíbeným herním prvkům na dětském hřišti. Jsou využívána zejména na zahradě škol, školek a restaurací, kde není dostatek místa pro velké prolézačky. Houpačky na pružince jsou také vhodné na zahradu k rodinnému domu či do parků.

Téměř všechna nabízená houpadla držíme skladem, jsou tedy ihned připravena k odeslání či montáži.Věková skupina
Dopadová plocha

Výška pádu

Vlastnosti a funkce

Pružinová houpadla SAPEKOR jsou vyrobena z kvalitniho HDPE plastu, vyznačují se především svou dlouhou životností a jsou bezúdržbová. Aktuálně naleznete v naší nabídce houpátka v mnoha provedeních, včetně houpadel pro děti již od jednoho roku (pod dohledem rodičů). Nabízíme houpadla pro jedno, dvě nebo až pro 8 dětí, které jsou vhodné třeba pro dětské skupiny.

Houpadlo na pružině je tvořeno tělem z HDPE plastu, který je v celé tloušťce probarevný a odolný vůči UV záření. Nadzemní části jsou spojeny nerezovým spojovacím materiálem. Značková pružina EIBACH je ze speciální oceli a práškově lakována. Konzole určená k zabudování do země je chráněna pozinkováním.

Pro bezpečný provoz a dlouhou životnost doporučujeme naše pružinové houpačky zabetonovat do země. K instalaci je potřeba vyhloubit v zemi díru o průměru 70cm a hloubce 80cm . Dno výkopu poté upravte do roviny a konzoli zabetonujte. Alternativně lze v případě montáže na Vaši zahradu (necertifikované hřiště) využít náš montážní set na zemní vrut. Instalace houpadla pak zabere jen pár desítek minut.

Jste firma, prodejce či obchodní řetězec a rádi by jste si nechali vyrobit dětská houpadla na pružině dle Vašich představ (motivy, barvy)? Naštivte, prosím, stránku Naše služby , případně nás kontaktujte a nechte si zaslat cenovou nabídku na výrobu originálních herních prvků.

Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.