Dětské prolézačky

Naše certifikované prolézačky SAPEKOR jsou kombinací originálních a designově zajímavých herních prvků. Prolézačky pro děti mají mnoho elementů, jako jsou lezecké a šplhací stěny, lanové prvky, skluzavky, balanční prvky nebo nápadité průlezky a průchody. Naše prolézačky podpoří dětskou kreativitu a nápaditost. Vybrat si můžete z oblíbených herních prvků jako jsou Housenka 16028, či šestiúhelníková prolézačka Hexagon 16011 nebo Prolézačka Pavouk 16004, které vynikají širokou nabídkou možností zábavy pro děti.Věková skupina
Dopadová plocha

Výška pádu

Vlastnosti a funkce

V našem sortimentu naleznete rovněž populární herní prvky jako je lanový parkur, hrazda, bradla, lanový most či pyramida. Zcela novým prvkem je víceúčelová prolézačka – Sestava Bongoo 18015.

Dětské prolézačky jsou skvělou volbou pro každé hřiště, školu, školku čí park nebo zahradu. Děti si společně užijí spoustu zábavy a navíc mohou rozvíjet svou fyzickou zdatnost. Multifunkčnost sestav umožňuje klouzání, šplhání, lezení, prolézání, přitahování a další. Fantazii se meze nekladou.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.