Doplňkové produkty

Kromě standardních pryžových desek ve tvaru čtverce a ve tvaru puzzle Vám nabízíme také doplňkové výrobky z pryžového granulátu, které díky své univerzálnosti můžete použít v různých aplikacích.

Pryžová dlažba s nájezdovou hranou a pryžový obrubník s nájezdovou hranou

Pryžová dlažba s nájezdovou hranou je výborným řešením pro vytvoření snadného přístupu na dětská, či sportovní hřiště, a pomáhají předcházet možnému zakopnutí. Nabízíme dlaždice se zkosením na jedné straně desky, tedy s bočním nájezdem, nebo dlaždice se zkosením na dvou stranách desky, tedy s rohovým nájezdem. Tyto desky zajistí vhodnou dostupnost na hřiště i handicapovaným osobám. Produkty jsou dostupné v rozměrech 500×500×45 mm ve variantě SBR nebo SBR/EPDM.

V naší nabídce máme také Obrubníky s nájezdovou hranou , které jsou ideální volbou pro ohraničení dětského hřiště se zajištěním pohodlného přístupu. Dostupný rozměr 750×250×45 mm ve variantě SBR s nájezdem do 25 mm.

Pryžová palisáda
Pryžové palisády jsou výborným řešením k ohraničení plochy dětského nebo sportovního hřiště a najdou své uplatnění i ve svažitém terénu. Velké oblibě se těší také v parcích a zahradách. V porovnání s betonovými palisádami mají lepší protiskluzové a tlumící vlastnosti, jsou pružné a pomáhají tak zamezit možným zraněním.

Námi nabízené palisády tvoří jeden element o rozměru 1150×150×400 mm, který se skládá z 9-ti jednotlivých palisád, což umožňuje rychlou a snadnou montáž. Palisády jsou dostupné ve variantě SBR.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.