Gumová dlažba na terasy, balkóny a bazény

Pryžová dlažba vhodná na terasy, balkóny a k bazénům

Termoizolační podlaha na Vaši terasu

Naši gumovou dlažbu lze použít jako alternativu k tradiční betonové dlažbě i v soukromém sektoru, kde se skvěle osvědčila na zahradních terasách, balkonech, zahradách atd. Své oblibě se těší také na terasách restauračních zařízení.

Povrch z pryžových dlaždic je mrazuvzdorný, bezúdržbový a jeho pokládka je velice jednoduchá. Mezi další výhody patří jeho termoizolační vlastnosti. Všechny tyto parametry zaručují, že Vám bude pryžová dlažba sloužit po celý rok, bez ohledu na počasí.

Jednotlivé desky nebo puzzle je možné pokládat přímo na stávající kachličky, zámkovou dlažbu, čímž ušetříte čas a peníze, a vyhnete se také nepořádku, který je spojen s demolicí starého povrchu. Případně lze připravit i nové zhutněné podloží, pokud by starý podklad již nebyl vhodný k položení pryžových desek. Každá deska má ze spodní strany odtokové kanálky k dobrému odvodu vody z podloží.

Gumové dlaždice se těší oblibě i na letních terasách restauračních zařízení.

Vhodný povrch pod bazén

Naše desky jsou přímo ideálním povrchem pod dětské bazény. Zamezí styku s ostrými předměty, na rozdíl od písku, či jiných sypkých materiálů, se „nevyšlapou“ a nedeformují. Díky svým termoizolačním vlastnostem udrží v bazénu tu správnou teplotu a svou pružností také zvýší bezpečnost dětí v bazénku.

Venkovní gumové dlaždice mají široké využití, pro správný výběr typu nás neváhejte kontaktovat.

Kromě standardních pryžových desek ve tvaru čtverce a ve tvaru puzzle Vám nabízíme také doplňkové výrobky z pryžového granulátu, které díky své univerzálnosti můžete použít ve všech výše zmíněných sektorech…více zde: Doplňkové produkty .

Typ materiálu
Tvar dlažby
Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.