Gumová dlažba na sportoviště

Chcete provést úpravu starého asfaltového povrchu na sportovním hřišti, nebo realizovat zcela nové multifunkční hřiště a zvažujete, jaký povrch bude nejlepší? Nebo hledáte alternativu povrchu jako je tartan?

Pryžová dlažba je vhodnou alternativou k litému pryžovému povrchu. Její výhodou je, že v případě poškození stačí vyměnit jen zničenou dlaždici a nahradit ji novou. Naše pryžová dlažba, která je určená na sportovní hřiště, je vyráběna takovou technologií, aby dobře odbíjela míč.

Za zmínku zcela jistě stojí i její protiskluzové a mrazuvzdorné vlastnosti. Oproti deskám na dětská hřiště jsou desky na sportoviště tvrdší (jsou více stlačené) a na spodní straně jsou profilované do tvaru mřížky, tzv. rastru – slouží k odtoku vody, jen do hloubky 5 mm. Dlažba na dětská hřiště má mnohem hlubší rastr, který slouží k tlumení pádu z výšky.

Sportovci určitě také ocení, že pryžové dlaždice dobře tlumí náraz a díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, snižují zátěž kloubů a pomáhají předcházet možným zraněním.

Při požadavku zákazníka dodáme také polyuretanový lak, kterým se jednoduše vytvoří lajnování dle potřeby.

Kromě standardních pryžových desek ve tvaru čtverce a ve tvaru puzzle Vám nabízíme také doplňkové výrobky z pryžového granulátu, více zde: Doplňkové produkty .

Typ materiálu
Tvar dlažby
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.