Gumová dlažba na sportoviště

Pryžová dlažba na sportoviště

Chcete provést úpravu starého asfaltového povrchu na sportovním hřišti, nebo realizovat zcela nové multifunkční hřiště a zvažujete, jaký povrch bude nejlepší? Hledáte alternativu povrchu jako je tartan?

Pryžová dlažba je vhodnou alternativou k litému pryžovému povrchu. Její výhodou je, že v případě poškození stačí vyměnit jen zničenou dlaždici a nahradit ji novou. Naše pryžová dlažba, která je určená na sportovní hřiště, je vyráběna takovou technologií, aby dobře odbíjela míč.

Za zmínku zcela jistě stojí i její protiskluzové a mrazuvzdorné vlastnosti. V porovnání s deskami na dětská hřiště jsou desky na sportoviště tvrdší (jsou více stlačené) a na spodní straně jsou profilované do tvaru mřížky, tzv. rastru, jehož hloubka je maximálně 5 mm a slouží k odtoku vody. Oproti tomu má dlažba na dětská hřiště mnohem hlubší rastr, který slouží k tlumení pádu z výšky.

Sportovci jistě ocení, že pryžové dlaždice dobře tlumí náraz a díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, snižují zátěž kloubů a pomáhají předcházet možným zraněním.

Při požadavku zákazníka dodáme také polyuretanový lak, kterým se jednoduše vytvoří lajnování dle potřeby.

Kromě standardních pryžových desek ve tvaru čtverce a ve tvaru puzzle Vám nabízíme také doplňkové výrobky z pryžového granulátu, více zde: Doplňkové produkty .

Typ materiálu
Tvar dlažby
Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.