Pryžová dlažba pro fitness a posilovny

Pryžová dlažba vhodná pro fitness a posilovny

V prostorách fitness a posiloven se gumové povrchy těší velké oblibě. Nejenže zajišťují pružnou podložku, ale jsou vhodné také k tlumení otřesů a zvuků při dopadu činek na zem. Jsou šetrné ke zdraví, jelikož díky svému materiálu snižují zátěž kloubů, které jsou během cvičení vystavovány velké námaze.

Díky tomu, že jsou pryžové desky protiskluzové, zvyšují tak přilnavost a zajišťují stabilitu a kontrolu během cvičení. V případě pádu pomáhají minimalizovat možné následky.

Pryžové dlaždice je možné díky jejich unikátním vlastnostem použít jak ve vnitřních, tak venkovních objektech, jako jsou např. venkovní fitness parky, nebo stále více populární street workoutová hřiště.

Naše produkty v této kategorii se těší velké oblibě hlavně díky svým vlastnostem, ale rovněž díky estetickému vzhledu. Nabídka pryžové dlažby pro fitness a posilovny je rozšířena o variantu desek SBR s příměsí EPDM granulátu, tzv. MIX, aby si každý mohl najít to své. Díky široké škále barev můžete vytvořit unikátní místo, ve kterém bude každý s radostí a energií realizovat svou vášeň.

Nabízíme pryžové desky nebo pryžové puzzle ve více tloušťkách dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové výrobky – pryžové obrubníky, zámková dlažba typu Behaton aj.

Kromě standardních pryžových desek ve tvaru čtverce a ve tvaru puzzle Vám nabízíme také doplňkové výrobky z pryžového granulátu, které díky své univerzálnosti můžete použít ve všech výše zmíněných sektorech…více zde: Doplňkové produkty

Typ materiálu
Tvar dlažby
Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.