Gumová dlažba na dětská hřiště

Pryžová dlažba na dětská hřiště

V dnešní době je nezbytně nutné, a také žádané, zajistit pro děti na hřišti co nejvyšší bezpečnost. Pryžová dlažba SAPEKOR je certifikována dle normy EN 1177 s využitím měření HIC (Head Injury Criteria) společností TÜV SÜD .

Naše gumová dlažba je ideální povrch na dětská hřiště. Těší se velké oblibě na hřištích u základních a mateřských škol, ale stále častěji projevují zájem také soukromé osoby, které chtějí vytvořit svým dětem bezpečné a designové hřiště u rodinných domů.

Při výběru pryžové dopadové plochy na dětské hřiště je důležité mít na paměti, že každý herní prvek má svou maximální výšku, ze které může dojít k pádu. Na základě této výšky je možno vybrat adekvátní tloušťku gumových dlaždic. Naše pryžová dlažba je dostupná v různých tloušťkách, které odpovídají různým výškám pádu a chrání tak dítě před zraněním hlavy v případě pádu.

Pryžový povrch je protiskluzový, rychleschnoucí, má termoizolační vlastnosti a velmi dobře tlumí nárazy. Je bezúdržbový a nedochází u něj k zanesení nečistot, jako při použití jiných sypkých materiálů. Děti určitě ocení také možnost malování křídami, vy zase oceníte že nenastydnou, protože gumové dlaždice jsou na dotek teplejší než např. betonová dlažba.

Na přání zákazníka vyrobíme také pryžové dlaždice s čísly, nebo obrázky, pomocí kterých lze vytvořit např. skákacího panáka. Děti se tak zábavnou formou mohou naučit poznávat číslice a užít si při tom spoustu zábavy.

Povrch na dětské hřiště – od návrhu k jeho realizaci

V případě zájmu Vám Vaše budoucí dětské hřiště může navrhnout náš projektant. Zajistíme 3D návrh, samotnou výrobu, dopravu a následně také realizaci. Neváhejte nás kontaktovat!

Typ materiálu
Tvar dlažby
Výška pádu

Rychlý kontakt

obchodnik

tel: +420 595 170 141

info@sapekor.com


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.